Zdravie na jednom mieste
MENU
  1. >
  2. O nás

MEDICÍNSKE CENTRUM ZDRAVOMED

Komplexná zdravotná starostlivosť na jednom mieste - moderné liečebné metódy jednodňovej chirurgie - dobre zásobované lekárne

O medicínskom centre

Medicínske centrum ZDRAVOMED je neštátne zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby všeobecných ambulancií pre dospelých, pediatrických a odborných ambulancií. Vysokú odbornosť lekárov potvrdzuje spokojnosť pacientov a kvalita poskytovaných služieb. Dôraz je kladený na prístrojovú vybavenosť, odbornosť zdravotníckeho personálu a celkový priaznivý vplyv ambulantného prostredia.

Poskytujeme tiež najmodernejšiu komplexnú odbornú starostlivosť v oblasti jednodňovej plastickej, estetickej, cievnej chirurgie, chirurgie a neurochirurgie s ľudským prístupom zdravotníckych pracovníkov a lekárov v nadštandardne vybavenom medicínskom zariadení, ktoré prináša krásu a spokojnosť do života mnohých našich pacientov. Zdravotnícky personál je tu pre vás od prvej konzultácie, cez neinvazívne zákroky, šetrné miniinvazívne zákroky až po zákroky chirurgické.

Naše lekárne

Lekárne v budovách medicínskeho centra ZDRAVOMED 1 a ZDRAVOMED 2 ponúkajú široký sortiment registrovaných liekov, dietetických prípravkov na bezlepkovú diétu, kozmetických prípravkov dostupných na našom farmaceutickom trhu a rýchle objednanie chýbajúceho lieku alebo zdravotníckej pomôcky.

Obe lekárne úzko spolupracujú s lekármi v našom centre tak, aby pre našich pacientov vždy promtne zabezpečovali predpísané či odporúčané lieky a zdravotnícke pomôcky. Navyše ponúkajú aj ďalšie služby, ako je bezplatné meranie krvného tlaku, bezplatné využite multifunkčného prístroja MIXTA (hmotnosť, BMI, výška, srdcový tep ...) a poradenstvo v oblasti dermatologickej kozmetiky.

Podrobnosti  a špecifiká nájdete na stránkach našich lekární.

Naša história 

Ako už naznačuje samotná adresa - Cesta k nemocnici, lokalita, v ktorej sa nachádza naše zariadenie, má v oblasti zdravotnej starostlivosti hlbokú tradíciu. V minulosti tu bola štátna nemocnica a dodnes sa v okolí nachádza viacero špecializovaných zdravotníckych zariadení a nemocníc.

História súkromného zdravotníckeho zariadenia ZDRAVOMED 1 siaha do roku 2002, kedy vznikla myšlienka ujať sa jednej prázdnej a schátralej budovy a otvoriť v nej lekáreň. Po rekonštrukcii celej budovy vznikli priestory aj pre ordinácie, ktoré sme ponúkli na prenájom lekárom. Postupne tak vzniklo zdravotné centrum, ktoré na jednom mieste sprístunilo verejnosti viacerých všeobencých aj špecializovaných lekárov.

Približne o 12 rokov neskôr sme boli pripravení rozšíriť naše priestory o ambulacie v ďalšej budove ZDRAVOMED 2, ktorá na nás čakala len o pár metrov ďalej. Zrodil sa koncept kompletnej zdravotnej starostlivosti, kde by pacienti na jendom mieste mohli riešiť svoje zdravotné problémy bez vyčerpávajúceho premiestňovania sa od všeobeného lekára k špecialistom a na odborné vyšetrenia či zákroky, z jedého miesta na druhé, často na inom konci mesta.

V roku 2016 sme sa rozhodli doplniť portfólio našich zdravotnických služieb o jednodňovú chirurgiu, ktorá ponúka moderné chirurgické zákroky s využitím špičkových sprístrojov pre riešenie niektorých rozšírených zdravotných problémov. Na rozdiel od kalsických chirurgických postupov sú tieto zákroky často omnoho menej invazívne a prinášajú takmer okamžitú úľavu. Napriek tomu, že ide o zákroky, za ktoré si treba priplatiť, benefit v podobe krátkej rekonvalescencie a rýchleho návratu do bežného života, môžu v konečom dôsledku prineisť veľkú úsporu.

V budove ZDRAVOMED 2 nám ešte zostalo zopár voľlných priestorov, ktoré máme v pláne využiť na nové ordinácie so špecializáciami, ktoré zataľ v našom zariadení chýbaju, ako je gastroenterológia, urológia či kardiológia. Sme stále v procese rozvoja, rastieme prirodzene a organicky. Sme pripravení neustále sa zlepšovať, prinášať nové a moderné liečebné postupy a zvyšovať kvalitu našich služieb.

Kde nás nájdete?

Medicínske centrum ZDRAVOMED sa nachádza v širšom centre Banskej Bystrice, priamo pri hlavnom vchode do areálu „Starej nemocnice“. Pozostáva z 2 samostatných budov ZDRAVOMED 1 a ZDRAVOMED 2.

Hneď medzi budovami sa nachádzajú autobusové zastávky liniek s názvom „Cesta k nemocnici“. Zobraziť cestovný poriadok liniek MHD: 21, 22, 23, 80, 100

Nádite si spoj MHD tu >

Pre svojich zákazníkov má centrum k dispozícii dve parkoviská s dostatočnou kapacitou parkovacích miest a priamym vjazdom z hlavnej cesty pri budove ZDRAVOMED 1 alebo oproti pod budovou ZDRAVOMED 2.

Medicínske centrum ZDRAVOMED je neštátne zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby všeobecných ambulancií pre dospelých, pediatrických a odborných ambulancií. Vysokú odbornosť lekárov potvrdzuje spokojnosť pacientov a kvalita poskytovaných služieb.

Kontakty

ZDRAVOMED 1
Cesta k nemocnici 23
974 01 Banská Bystrica
ZDRAVOMED 2
Cesta k nemocnici 1
974 01 Banská Bystrica
© 2021 Medicínske centrum ZDRAVOMED. Všetky práva vyhradené.
envelopephone-handset