Zdravie na jednom mieste
MENU
  1. >
  2. Korekcia nosa

Korekcia nosa - rhinoplastika

Nos je dominantnou časťou tváre, preto každá deformita či odchýlka od štandardu môžu jeho majiteľa poriadne potrápiť. Ako estetický problém môže byť vnímaný hrboľ na nose, široký či naopak príliš špicatý konček nosa, alebo určitá asymetria. Plastickou operáciou nosa je možné riešiť celkovú veľkosť nosa, modelovať jeho tvar a odstrániť deformácie, ktoré môžu byť vrodené alebo následkom úrazu. V určitých prípadoch je možné korekciou nosa vyriešiť aj problémy s dýchaním.

Nie je dôvod obávať sa a celé roky zákrok odkladať. Korekcia nosa obvykle prináša vynikajúce výsledky, vrátane lepšieho pocitu a zvýšeného sebavedomia. Definitívny výsledok operácie sa dostaví individuálne (približne však po mesiaci od zákroku). Svojho chirurga môžete navštíviť kedykoľvek, ak sa po kontrole objavia prejavy zápalu, opuchov alebo bolesti, po akomkoľvek údere do nosa (autonehoda, pád z výšky atď.).

 

Objednať na konzultáciu sa môžete priamo TU
Medicínske centrum ZDRAVOMED je neštátne zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby všeobecných ambulancií pre dospelých, pediatrických a odborných ambulancií. Vysokú odbornosť lekárov potvrdzuje spokojnosť pacientov a kvalita poskytovaných služieb.

Kontakty

ZDRAVOMED 1
Cesta k nemocnici 23
974 01 Banská Bystrica
ZDRAVOMED 2
Cesta k nemocnici 1
974 01 Banská Bystrica
© 2021 Medicínske centrum ZDRAVOMED. Všetky práva vyhradené.
envelopephone-handset